Poznaj jakość naszych produktów!

Pomidor mięsisty czerwony

W ofercie mamy głównie odmianę Torrero. Zbiory rozpoczynamy w marcu, a kończymy w listopadzie. W najwyższym sezonie zbieramy około 150 palet, dwa razy w tygodniu. Nasze pomidory sortujemy głównie na kaliber BB i BBB. Pomidora przygotowujemy w luzie po 6kg oraz na tzw. tacce ze stickerem lub bez. Cenimy go za to, że dojeżdża w nawet najdalsze zakątki Europy i ma niepowtarzalny smak jak pomidory sprzed lat.

Pomidor malinowy

Dostępne odmiany to Tommimaro, Maluno oraz Hakumaru.  Zbiory trwają w okresie od marca do końca listopada. W szczycie sezonu zbieramy około 120 palet, dwa razy w tygodniu. Pomidory pakujemy głównie w tacki ze stickerem lub w luzie po 6kg. Nic nie smakuje tak dobrze jak Polski Malinowy Pomidor.

Pomidor śliwkowy

Posiadamy również nieduże ilości pomidora śliwkowego odmiany Romannela. Tygodniowo jesteśmy w stanie dostarczać około 3-4 palety, w małych paczkach lub kartonach. Pomidor ten wyjątkowo pasuję do różnych sałatek oraz jest ceniony ze względu na jego trwałość.

Pomidor żółty mięsisty

Jest to odmiana Be Orange. Pakujemy go w 6kg karton jedną warstwę na tak zwanej wytłoczce. Wyróżnia go niepowtarzalny kolor oraz smak.

W ofercie mamy również pomidory czarne, pomidory truskawkowe, pomidory śliwkowe żółte oraz pomidory śliwkowe malinowe.